Vánoční besídka

Opět se přiblížily Vánoce a my jsme se sešli společně se svými rodiči na Vánoční besídce.

Připravili jsme si krátký program sestavený z básniček a písniček, který jsme zakončili rozdáním přáníček našim milým.

Paní učitelky pro nás připravily písničku, kterou jsme se naučili nejen my, ale i naši rodiče, babičky i dědečci, tety i strýcové. Společné zpívání koled a vánočních písní se nám také dařilo.

Potom jsme si ozdobili voňavá jablíčka hřebíčkem. Rodiče nám zase psali vzkazy - přání na kapří šupinky. Všem za tato milá přáníčka moc děkujeme. Kapřík s námi zůstane ve třídě.

Dál už nás čekalo malé občerstvení spojené s ochutnávkou cukroví.

Celý podvečer proběhl v uvolněné příjemné atmosféře. Na všechny přítomné již opravdu dýchlo kouzlo letošních Vánoc.

Všem dětem děkuji za zodpovědnou přípravu programu. Rodičům a všem hostům pak za příjemnou atmosféru, pěkné vzkazy dětem a hlavně za vlastní zapojení se zejména při zpívání (děti náležitě oceňovali moment, kdy si zazpívali s mamkou nebo taťkou - díky).

Takže za rok se zase před Vánoci s Vámi všemi rádi sejdeme ....

Vánoční besídka_13.12.2016